KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108312
nr 1610 8312
Oidentifierad konstnär. Signerad, Simon, stilleben. Olja på duk, 58x119 cm, yttermått inklusive ram: 78x137 cm
Utrop:
600 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:38:34
Simon Gate (1883-1945)